O mnie

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to zagadnienia, w których duża ilość kadry kierowniczej popełnia mnóstwo błędów. Podchodzenie w instrumentalny sposób do ludzi pracujących w firmie czy pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to zaledwie niektóre grzechy, jakie często się obserwuje w dużej ilości firm.


Jeżeli relacje w firmie wśród załogi i pracowników mogłyby być dużo lepsze, to z chęcią w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W swojej pracy w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na kompleksowym podejściu, zajmując się wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasowym. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, która wymaga pomocy, poznać jej długofalowe cele, i dostosować do tego wszelkie działania.


Z pewnością niezwykle przydaje mi się w pracy wiedza, którą przez lata zdobywałam. Skończyłam między innymi studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalności psychologia pracy i organizacja. Po skończeniu tej uczelni nadal poszerzałam swoje wiadomości, biorąc udział w dodatkowych kursach z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy też mediacji i negocjacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mam możliwość pełnej realizacji przy wykonywaniu swojej pracy. Współpracuję zarówno z wieloma prywatnymi firmami, ale też z urzędami różnego szczebla i organizacjami pozarządowymi. Pracuję z podmiotami, którym proponuję pełną obsługę w każdym obszarze powiązanym z HR, czyli w procesach rekrutacji i przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Mogę się również zajmować pracami wdrożeniowymi dotyczącymi sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a także z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Bardzo lubię się dzielić swoimi umiejętnościami, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla managerów i specjalistów HR a także wielu publikacji w branżowych pismach.


Każde moje zlecenie to na początku pełna poufność, tematy związane z dyskrecją to dla mnie kluczowa sprawa. Na przykład się zajmuję wykonaniem audytów kompetencyjnych, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  a także ulepszam zagadnienia związane z kadrami. Realizuję również gry zespołowe dla pracowników, które dostarczą cennej wiedzy i jednocześnie zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi:
Losowy

Nieodpłatne szkolenia dla instytucji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złotówki.Mimo, że organizacje niedochodowe prowadzą nader sensowne projekty i rekrutują do nich pełnych

Czytaj więcej...