Programy dla maturzystów – wyjazdy do USA

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasza firma organizuje seminaria i notyfikacje wyrównawcze dla studentów przeprowadzających się do Stanów Zjednoczonych lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na płynną rekrutację do tamtejszej jednostki pomaturalnej. W ostatnich miesiącach prowadziliśmy m.in. tu wymienione seminaria: 

Charakterystyka programów nr E77/UK:

Niezależne studia inżynierskie i technologiczne, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają mlodszym nastolatkom zapoznanie się z tematami związanymi z inżynierią i / lub technologią. Niezależne Szkolenia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia podstawowych kompetencji specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności. Kursy z zakresu inżynierii i technologii-Workplace Experience zapewniają swoim kursantom doświadczenie zawodowe w dziedzinie związanej z inżynierią lub technologią. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Seminaria te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Formalna definicja kursów nr H72/UK:

Warsztaty z zakresu żywienia i przygotowywania posiłków zapewniają mlodszym nastolatkom wiedzę i umiejętności dotyczące komercyjnego przygotowywania i / lub produkcji żywności, z silnym naciskiem na żywienie, zrównoważone diety i zaspokojenie specjalnych potrzeb żywieniowych. Tematy zazwyczaj obejmują ocenę zawartości składników odżywczych, naukę o żywności i żywieniu, fizjologię i wykorzystanie składników odżywczych. Zawartość kursu może również obejmować dodatki, zanieczyszczenia, choroby przenoszone przez żywność i technologię żywności.

Charakterystyka programów nr A51/UK:

Kursy ochrony społeczności profesjonalnie dostarczają starszym dzieciom informacji dotyczących personelu i agencji, których to dotyczy, w zakresie ochrony domu, miasta, państwa i narodu. Tematy obejmują zazwyczaj obronę cywilną; bezpieczeństwo wewnętrzne; katastrofa, terroryzm i gotowość na wypadek sytuacji wyjątkowej; zapobieganie przestępczości; kontrola zanieczyszczeń; zapobieganie pożarom i kontrola; systemy i zasady prawne i społeczne; i zdrowie publiczne.

Definicja kursów nr J66/USA:

Kursy w zakresie produkcji rolnej i niezależnego badania, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają wszystkim zainteresowanym uczestnikom zapoznanie się z tematami związanymi z produkcją rolną i przetwarzaniem. Niezależne Warsztaty mogą być okazją dla studentów do poszerzenia profesjonalnych umiejętności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis kursów nr B69/UK:

Seminaria w niezależnym studium agrobiznesu, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z agrobiznesem. Niezależne Programy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Definicja kursów nr N75/UK:

Programy zarządzania szkołą zwołują studentów jako całe ciało studenckie, aby omawiać wspólne problemy, organizować grupy do działania, podejmować decyzje i rozwiązywać problemy związane ze szkołą. Ze względu na charakter tych kursów są one zazwyczaj oferowane w szkołach prywatnych, alternatywnych lub eksperymentalnych.Tagi:
Losowy

O mnie

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to zagadnienia, w których duża ilość kadry kierowniczej popełnia mnóstwo błędów. Podchodzenie w instrumentalny sposób do ludzi pracujących w firmie czy pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to zaledwie niektóre grzechy, jakie c

Czytaj więcej...