Szkolenia dla darczyńców

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Wspólnie z Fundacją Training Projects serdecznie zachęcamy do uczestniczenia w akcji „Biznes charytatywnie”. W ramach naszego projektu pracownicy firm mogą wygrać w konkursie bezpłatne kursy zawodowe – jako nagrodę w rewanżu za oferowaną dobroczynność. Na razie treningi rozlosowano wśród dziewięciu spółek – co miesiąc losowana będzie jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Wylosowana firma może samodzielnie wybrać miejsce ralizacji warsztatu, dogodną dla swojej załogi datę, a przede wszystkim - temat warsztatu. Wybierać można z różnorodnej tematyki: od komunikacji i współpracy, przez kreatywność i innowacyjność albo szkolenia dla sprzedawców, po spotkania integracyjno – motywacyjne.

Do tej pory z proponowanego wsparcia skorzystali: Robotnicze Stowarzyszenie Twórców Kultury w Gorzowie Wielkopolskim., Centrum Edukacji i Kultury "Zenit" - inż. Ryszard Girczyc, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie, Stowarzyszenie na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego DOGMA.

Wyróżnione akcje: Kompromis na rynku pracy - innowacyjny model aktywizacji zawodowej kobiet, „Kształcenie kluczem do sukcesu”, Szkolenia zawodowe sposobem na podwyższenie umiejętności i kwalifikacji osób pracujących, Nowe umiejętności większe możliwości, Efektywna praca z komputerem szansą na rozwój pracownika +45

Treningi dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w tym programie charytatywnym prowadzimy w ośrodkach szkoleniowych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Pomarańczowy Tren w Bieszczadach i Okragły Kasztel w Nysie.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest instytucja doradcza Szkoła Przywództwa z Wrocławia. Są oni fachowcami w dziedzinie symulacji menedżerskich, spotkań integracyjnych i niektórych szkoleń menedżerskich. W konsorcjum polecamy Państwu poniższe narzędzia:

- Zaawansowane gry edukacyjne z dziedziny kierowania projektem, myślenia strategicznego, finansów menedżerskich, zarządzania czasem, LEAN manufacturing a także sprzedaży i polityki handlowej

- Realizowane w plenerze lub budynku wyjazdy integracyjny o jednoznacznie edukacyjnym zabarwieniu – fabuły uczące kompetencje z dziedziny współdziałania w grupie, komunikacji interpersonalnej, organizowania pracy zespołu czy inne tzw. miękkie i interpersonalne.

- Warsztaty menedżerskie z takich dziedzin jak: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, przywództwo, delegowanie, asertywność, oraz problematyka handlowa

Jako partner tej firmy możemy zaproponować rabat na wszystkie opisane tutaj usługi – 15procent dla każdego kto powoła się na nas. Dodatkowo dla każdego z klientów przeprowadzimy na życzenie program doradczo coachingowi pomagający uczestnikom zastosować wnioski w codziennej racy.


Tagi:
Losowy

Programy dla maturzystów – wyjazdy do USA

Nasza firma organizuje seminaria i notyfikacje wyrównawcze dla studentów przeprowadzających się do Stanów Zjednoczonych lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na płynną rekrutację do tamtejszej jednostki pomaturalnej. W ostatnich miesiącach prowadziliśmy m.in. tu wymienione seminaria: Charakteryst

Czytaj więcej...